Zakázkový 3D tisk

Nabízíme zakázkový tisk na špičkových průmyslových 3D tiskárnách. Pro výrobu vašich dílů můžete využít nejlepší dostupné technologie a využít naplno výhody 3D tisku.

Co nabízíme

Ať už chcete vyrobit jeden kus nebo tisícové série, naše tiskárny jsou připraveny. Zajímavé jsou vypalitelné modely pro výrobu kovových dílů.

Zakázkový 3D tisk
3D tisk prototypů
Sériová výroba 3D tiskem
Tisk vypalitelných modelů
Prototyp helmy vytištěný na 3D tiskárně
3D tisk prototypů

Výroba prototypů je s 3D tiskem spojená od samého počátku a hlavním důvodem je rychlost výroby. Díl navržený konstruktérem můžete mít díky našim technologiím v rukách v řádu jednotek dnů a hned vyzkoušet, jestli vyhovuje svému využití.

Sériová výroba 3D tiskem
Sériová výroba 3D tiskem

Moderní 3D tiskárny, které využíváme pro výrobu, jsou plně využitelné pro výrobu malých, středních i velkých sérií. Pro zákazníky tiskneme běžně série v objemu nízkých desítek až několika tisíců kusů. Naše technologie se vyznačují opakovatelností výroby, kdy je stále stejná kvalita výstupů.

Tištěný vypalitelný model a kovový odlitek
Tisk vypalitelných modelů

3D tisk a kovové materiály je velmi zajímavá oblast. Nabízíme tzv. hybridní výrobu kovů, kdy vytiskneme vypalitelný model a ten je následně ve slévárně využitý pro výrobu odlitku. Díky tomuto spojení 3D tisku s tradičním slévárenstvím můžete využít výhody obou světů a mít tvarově komplikované díl ze slitiny, kterou si vyberete.