21
3D tisk Hradec Králové

3D tisk Hradec Králové

Dobrý den, jmenuji se Adam a mým koníčkem a prací zároveň je 3D tisk. Určitě jste slyšeli, že se tisknou domy, jídlo, protézy a spousta dalších věcí. To je všechno pravda, ale hlavní aplikace jsou v průmyslu, který výhody 3D tisku řadu let využívá.

V Paarts tiskneme na průmyslových 3D tiskárnách HP Jet Fusion. Nejsou to domácí hračky, ale plnohodnotné výrobní stroje. Třeba na jaře 2020 jsme na nich vyráběli respirátory RP95-3D vyvinuté ČVUT. O tom jste určitě slyšeli.

Vyzkoušet si 3D tisk na těch samých technologiích tiskneme můžete také vy. Nabízíme vám nejen samotný 3D tisk, ale také možnost pohodlného online zjištění ceny na našem portálu, abyste měli představu, kolik stojí 3D tisk právě vášeho dílu. Jakýkoliv ceník je totiž moc obecný, do ceny vstupuje hodně parametrů. Na portálu rovnou můžete výrobu dílů objednat. Vyrobíme pro vás libovolný počet kusů.

Klidně si objednejte jeden díl na zkoušku! Nemáme s tím vůbec problém. Uvidíte kvalitů dílů a nejlíp si tak vyzkoušíte reálné využití 3D tisku pro vaše potřeby.

Těším se na spolupráci, Adam.

Nabízíme vám

Chci si vyzkoušet 3D tisk

Připravte si detaily (fotky, výkresy apod.) a proberte svoje potřeby s naší technickou podporou.

Chci ověřit cenu

Zajímala by vás možnost vlastního profesionálního zařízení?

Kontaktujte hlavního dodavatele HP fusion

Přejít na web 3dees
22
Nabízíme vám

Napište nám

Zvolit

Kontakt

Sídlo a fakturační adresa:
Paarts Additive, s.r.o.
Mostárenská 1140/48, 703 00 Ostrava
IČ: 08764417, DIČ: CZ08764417 

Referenční pracoviště 3D digitální výroby:
Paarts Additive, s.r.o.
Mostárenská 1140/48
703 00 Ostrava

23
Kontakt