Popis technologie

3D tiskárny HP Jet Fusion umožňují prototypovat a vyrábět finální díly na jednom zařízení. Neztrácíte tedy čas vývojem produktu na jedné technologii a zavádění výroby na druhé. 3D tisk řeší vaše okamžité potřeby a to i v celých sériích. Modely pro 3D tisk můžete i nemusíte mít, stačí si vybrat jednu z možností níže na stránce v sekci "Chci vyzkoušet 3D tisk". 

Paarts vám usnadní vaše rozhodování o nákladech na výrobu. Rychle si ověříte náklady 3D tisku a necháte si vytisknout jednotky, stovky či tisíce vzorových plastových dílů. Tvarová složitost dílů nehraje žádnou roli.

Proti jiným technologiím vyniká 3D tisk HP Jet Fusion svoji produktivitou a mechanickou a chemickou odolností vytištěných dílů. Popisy stavebních materiálů a vlastnosti vytištěných dílů naleznete níže.

Průmyslové 3D tiskárny HP Jet Fusion 5200 a 4200 mají tiskovou plochu 380 x 284 x 380 mm. HP Jet Fusion 5200 protiskne jednu tiskovou úlohu už za 12,5 hod. bez ohledu na počet dílů a jejich tvarovou složitost. Doba výroby 3D tiskem je tak konstantní. Tloušťka vrstvení materiálu činí 80 mikronů (0,08 mm) a přesnost tisku se pohybuje na úrovni +/- 0,2 mm v závislosti na geometrii dílu. Pokud vás zajímá více informací o výrobních tolerancích a požadavcích na 3D data přečtěte si připravený souhrn technických parametrů 3D modelů.

Tiskneme na produkčních 3D tiskárnách, abyste si mohli ověřit nákladovost sériové výroby plastových dílů. Pokud chcete vyzkoušet 3D tisk na prototypovací technologii HP Jet Fusion řady 500 s bílým nebo plnobarevným tiskem a tiskovou plochou 332 x 190 x 248 mm kontaktujte společnost 3Dees Industries, která HP 3D Printing zastupuje. Stejně tak ji kontaktujte, pokud se rozhodnete zvážit pořízení produkčních 3D tiskáren.

11
popis technologie

Vlastnosti a certifikace vytištěných dílů

Biokompatibilita

Prohlášení o nezávadnosti stavebního materiálu PA 12 a agentů pro styk s pokožkou. Prohlášení o využitelnosti dílů vytištěných z materiálu PA 12 pro výrobu hraček. Prohlášení o nezávadnosti materiálu CB PA 12 a agentů pro styk s pokožkou. Obecný souhrn kompatibility agentů s regulatorními opatřeními EU a dalších zemí

Odolnost vůči kapalinám

Informace o voděodolnosti a nepropustnosti dílů vytištěných na 3D tiskárně HP Jet Fusion.
Informace o chemické odolnosti výtisků z PA 12 vůči technickým kapalinám (maziva, paliva).

Hořlavost

Informace o hořlavosti dílů vytištěných z materiálu PA 12. Informace o hořlavosti stavebních materiálů z 3D tiskárny HP Jet Fusion v interiérech osobních a nákladních vozidel.

Odolnost vůči vnějším vlivům

Informace o vlivu UV záření a jiných vnějších vlivů na mechanické vlastnosti výtisků ze 3D tiskárny HP Jet Fusion.

12
Vlastnosti

Materiály používané ve 3D tisku

Funkční díl vyrobený 3D tiskem z materiálu PA 12

HP 3D High Reusability PA 12

Silný termoplast pro funkční prototypy a finální díly s vysokou hustotou a optimálními technickými vlastnostmi. Vynikající chemická odolnost. Je vhodný pro další povrchové úpravy.

Funkční díl vyrobený 3D tiskem z materiálu PA 11

HP 3D High Reusability PA 11

Termoplast s vynikající chemickou odolností, vysokou pružností a odolností vůči nárazu – ideální na protézy, sportovní potřeby, přezky, pružné panty apod.

Funkční díl vyrobený 3D tiskem z materiálu PA 12 Glass Beads

HP 3D High Reusability PA 12 Glass Beads

Termoplast s 40% příměsí skla, skvělou rozměrovou stabilitou a mechanickými vlastnostmi. Ideální pro předměty vyžadující vysokou tuhost: pouzdra, kryty, upínače a další nástroje.

12 Funkční díl vyrobený 3D tiskem z materiálu TPU

Termoplastické polyuretany (TPU) ESTANE® 3D TPU M95A / BASF Ultrasint® TPU01

Víceúčelový termoplastický elastomer speciálně vyvinutý pro tisk na technologii HP Jet Fusion 4200 (Estane) a 5200 (Ultrasint) s velmi vysokou elasticitou, absorpcí nárazu a mechanickou odolností.

13
Materiály

Proč právě my

Špičková výrobní technologie 3D tisku

Zkušený a
zapálený tým

Referenční pracoviště
3D digitální výroby

Rychlá výroba
a dodávka dílů

14
Výhody spolupráce

Chci vyzkoušet tisk

Mám 3D model

Vložte 3D data na 3D tisk do online nástroje a zjistěte cenovou kalkulaci.

Nemám 3D model

Připravte si detaily (fotky, výkresy apod.) a proberte svoje potřeby s naší technickou podporou.

Chci ověřit cenu
15
Objednat tisk

Napište nám

Zvolit

Kontakt

Sídlo a fakturační adresa:
Paarts Additive, s.r.o.
Mostárenská 1140/48, 703 00 Ostrava
IČ: 08764417, DIČ: CZ08764417 

Referenční pracoviště 3D digitální výroby:
Paarts Additive, s.r.o.
Mostárenská 1140/48
703 00 Ostrava

16
Kontakt