21
3D tisk Olomouc

3D tisk Olomouc

Využijte možnost zdarma a ihned zjistit cenu zakázkového 3D tisku na špičkové technologii! Na stejném místě můžete také zadat výrobu dílů.

Nabízíme vám průmyslový 3D tisk na technologii HP Jet Fusion, které se běžně využívají například v automobilovém průmyslu. Naše stroje zvládnou vyrobit prakticky jakýkoliv tvar! Na jaře 2020 jsme na nich vyráběli respirátory RP95-3D vyvinuté ČVUT. O tom jste určitě slyšeli!

Stejnou kvalitu výroby nabízíme i vám. Vyrábíme jednotlivé kusy a velké série s tisíci kusy! Nedává nám smysl nutit vás do nějakých minimálních počtů kusů, utrácet vaše peníze a vyrábět nepotřebné díly. Dílů si objednejte přesně tolik, kolik potřebujete a my vám jich přesně tolik dodáme!

Díky tomu, že využíváme naše stroje a nemusíme výrobu nikde zadávat, máme vše pod kontrolou a neztrácíme čas. Hotové díly tak můžete dostat již v řádu několika dnů od objednání!

Pokud stále váháte, zda je 3D tisk pro vás, objednejte si klidně jenom jeden malý díl. Za pár dní ho máte u sebe, prohlédnete, osaháte, změříte a uvidíte, že je skvělý!

Nabízíme vám

Chci si objednat 3D tisk

Připravte si detaily (fotky, výkresy apod.) a proberte svoje potřeby s naší technickou podporou.

Chci zjistit cenu

Zajímala by vás možnost vlastního profesionálního zařízení?

Kontaktujte hlavního dodavatele HP fusion

Přejít na web 3dees
22
Nabízíme vám

Napište nám

Zvolit

Kontakt

Sídlo a fakturační adresa:
Paarts Additive, s.r.o.
Stodolní 1428/9, 702 00 Ostrava
IČ: 08764417, DIČ: CZ08764417 

Výroba a distribuce:
Paarts Additive, s.r.o.
U Pekařky 484/1A, 186 00 Praha 8

23
Kontakt